Mistrzostwa Okręgu PZW Olsztyn w wędkarstwie feederowym 2024

KOMUNIKAT III TURY - 20.10.2024 r. Jezioro Domowe Małe

Okręgowy Kapitanat Sportowy zaprasza Członków Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie do wzięcia udziału w zawodach wędkarskich „Mistrzostwa Okręgu PZW Olsztyn w wędkarstwie feederowym 2024” (feeder klasyczny).

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW - dyscyplina feederowa.

Do klasyfikacji Mistrzostw zaliczają się wszystkie 3 tury zawodów.

W zawodach mogą wziąć udział członkowie Okręgu PZW w Olsztynie, którzy mają opłaconą składkę członkowską PZW na 2024 rok oraz posiadają wykupione zezwolenie na wędkowanie.

Potwierdzenia startu w zawodach przyjmowane są do dnia 16 października 2024 r. (środa) do godz. 15.30 pod numerem telefonu: 89 527 34 60 (w godzinach pracy biura: od poniedziałku do piątku 7.30-15.30) lub poprzez Messengera. Nie dopuszcza się zapisów w dniu rozgrywania zawodów.

W dniu 20.10.2024 r. zbiórka do godz. 7.00 nad jeziorem Domowe Małe (od ul. Konopnickiej - za przedszkolem).

Do startu upoważnieni są zawodnicy sklasyfikowani po I i II turze.

Po III turze przewidziane są nagrody dla 6 najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej.

Zawodnicy na zawody dojeżdżają we własnym zakresie lub na koszt delegujących Kół PZW.

Sędzia Główny zawodów – Adam Kozłowski.

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.